SOUTĚŽ S NIVEOU VYHRÁVÁ....

...komentář s číslem 58, který vylosoval random. Gratuluji a snad výhra potěší! :)


A vy ostatní nezoufejte, brzy bude určitě další soutěž. :)

Mějte se krásně!ZOEVA RETROFUTURE

O německé značce Zoeva je poslední dobou hodně slyšet. Štětce této značky jsou dost vyhlášené. Sama jednu sadu vlastním, takže naprosto chápu jejich oblíbenost. Krásný design, kvalita a hebkost. Proto mě po dobrých zkušenostech se štětci zajímaly i další produkty. A protože nejvíc ze všeho jsem ujetá na paletky očních stínu, rozhodla jsem se vyzkoušet kousek s názvem Retrofuture. :)


Paletka je v papírovém obalu, který je uzavíratelný na magnet. Je celkem pevná, ale velkou bytelnost, jako u plastových paletek očekávat nemůžete. Balení je navíc velmi jednoduché a minimalistické. Neobsahuje ani zrcátko, ani žádný aplikátor. Já většinou u žádné paletky zrcátko ani štěteček přímo z ní nevyužívám, takže mi to nevadí. :)

Když jsem stíny vybírala, právě paletka Retrofuture byla pro mě jasnou volbou. Podle mého názoru totiž není nudná, dá se s ní vytvořit milion barevných kombinací a přitom se dá použít i na klasické konzervativnější kouřovky v šedo-černé variantě nebo světloučké líčení na den se stínem "space out". Barevná škála deseti stínů se mi tedy moc líbí a dá se skvěle kombinovat. Ocenit musím také pigmentaci, která je naprosto famózní, dokonce i u matných stínů, které najdeme v paletce celkem 3. Jediný stín, který s pigmentací maličko pokulhává je fialový "cosmic chic", což mě mrzí, protože právě na ten jsem se těšila úúúúplně nejvíc a takové odstíny studené fialové mám nejradši. Dá se ale dobře navrstvit, takže vysoké pigmentace se u něj dá dosáhnout také.

Konzistence stínů je vyloženě máslovitá, takže práší opravdu jen minimálně. Výdrž je s bází celodenní (bez báze mi nedrží vůbec žádné stíny, takže to posuzuji výhradně s bází).


Jednotlivé odstíny: 
Galaxy - matná, klasická bílá, ale super pigmentovaná. Takto intenzivně bílý a krásný stín jsem asi v žádné paletce ještě nepotkala. Je úžasný.
Super vibe - krásná olivová barvička s lehkým nádechem do zlaté. Pecka pro hnědé oči! :)
New age - bronzový stín, který je na mě dost teplý, takže k mým nejoblíbenějším nepatří. Nicméně krásně projasní vnitřní koutek oka. :)
Space out - přirozený, béžový odstín. Parádní na denní líčení. Když spěchám, nanesu tento stín přes celé víčko a je to. Je krásně přirozený a dá se kombinovat se spoooustou barev.
Rose gold - barva, která mi připomíná tvářenku od Narsu v odsínu Orgasm. :)) Má hodně výrazný shimmer, třpytí se celá zlatě a na léto je na očích super, hlavně v kombinací s fialovou nebo růžovou.
Silver disc - hodně třpytivá stříbrná, která je oproti klasickým stříbrným, které vlastním o dost tmavší. Skvěle se používá na kouřové líčení!
Electric youth - možná jste si všimli, že modré odstíny moc nenosím. Moc mi nesluší a nemám je ráda. U tohoto matného stínu jsem však udělala výjimku a měla jsem jej na sobě už několikrát. Nádherný odstín královsky modré. Jediné, co bych mu vytkla je, že trochu flekatí a chce to trpělivost na rovnoměrné nanesení.
Cosmic chic - nádherná, studená fialová. Je pigmentovaná nejmíň z celé paletky, jak už jsem zmiňovala v úvodu.
Timetravel - "Ty jsi mááá, m-m-mmmm, levandulováááá...." tak přesně tohle mě u tohoto stínu napadá. Matná, světlounce levandulová barvička, která je super v kombinaci s předchozím odstínem.
Blackhole - černá, která obsahuje miliony třpyteček. Na oku nejsou až tak extrémně viditelné, jako když se podívám přímo na stín. Ale přesto to není klasická černá, občas se zablýskne a na večerní líčení je ideální. :)


Swatche jsou foceny bez báze! :)

Závěrem musím říct, že jsem s paletkou opravdu spokojená. Je pro mě naprosto univerzální. Vykouzlím s ní běžné líčení, něco výraznějšího i krásně barevného. Navíc je velmi dobře pigmentovaná s dobrou výdrží. Nemám, co bych vytkla! :)

Paletku seženete na e-shopu www.zoeva.cz za 527Kč, kde je ještě spousta jiných barevných variant, tak se určitě mrkněte! :)

Mějte se krásně!


NIVEA NOVINKY + SOUTĚŽ

I letos si pro nás značka Nivea připravila spoustu letních novinek. Já jsem měla možnost otestovat suchý olej na opalování a tělové mléko po opalování.


Obzvlášť na suchý olej na opalování jsem byla velmi zvědavá, protože jsem takový produkt ještě nikdy nezkoušela. Co mě upoutalo hned po prvním použití je jednoznačně vůně. Je to taková klasická vůně opalovacího krému, která mi připomíná kokos. Hned, jak jsem ji ucítila jsem si vzpomněla na pláž v Itálii, kde je přesně taková vůně cítit na každém kroku. :) Aplikace oleje je velmi jednoduchá, obsahuje totiž praktické stříkátko (nevím, jak jinak to nazvat? :-D). Navíc ho stačí opravdu malinké množství, protože se velmi dobře roztírá a zároveň nezanechává vůbec mastný finish, ale rychle se vstřebá. No a plus dávám také tomu, že je olej voděodolný. Seženete jej buď s ochranným faktorem 20 medium nebo 30 high. Navíc složení prý obsahuje rostlinné výtažky, které podporují tvorbu melaninu, a tím přispívají k intenzivnějšímu opálení... no složení můžete posoudit:


Produkt, který mě zaujal o něco méně je tělové mléko po opalování, které má prodloužit jeho výdrž. Mléko je velice lehoučké, na léto super, protože se velice rychle vstřebá a nezanechává mastný povlak. V tomto je podle mě do horkých dní ideální volbou. Co mi tu však vadí,je vůně mléka. Není příliš příjemná a připomíná mi spíše lékárenské výrobky.


No a možnost vyzkoušet opalovací olej a také zpevňující tělové mléko do sprchy s koenzymem Q10, bude mít také jedna z vás. :) Nivea mi poskytla tyto produkty i pro vás, takže si o ně můžete zasoutěžit. :)


Pravidla soutěže:
Být pravidelným čtenářem blogu buď přes GFC (vpravo "pravidelní čtenáři) NEBO na facebooku. A napište mi, prosím, pod jakým jménem sledujete a kde, abych to mohla zkontrolovat. Pokud mě sledujete i přes GFC i na FB, můžete si napsat 2 komentáře a zdvojnásobit tak své šance na výhru.
A připište také mail, na který vás můžu v případě výhry kontaktovat.
Zúčastnit se mohou všichni s doručovací adresou v Česku nebo na Slovensku. :)

Hodně štěstí! :)