MOJE PRVNÍ SEZNÁMENÍ S REVLONEM: LEGENDÁRNÍ MAKEUP COLORSTAY

Myslím, že určitě každá z vás zaznamenala, že do Česka se po několika letech vrátila značka Revlon, kterou najdete v parfumeriích Fann a také v některých drogériích. Já osobně mám tuto značku spojenou hlavně s legendárním makeupem, takže jsem moc ráda, že jsem měla možnost jej konečně vyzkoušet, za což moc děkuji! :)


I když je má pleť smíšená, vybrala jsem si variantu pro normální až suchou pleť, jakou mám větší část roku. V nabídce je ještě makeup na pleť mastnou, který určitě plánuji vyzkoušet v létě. Automaticky jsem sáhla po nejsvětlejším odstínu, který mi většinou u všech značek sedí. Tento, 110 Ivory, je však tak moc světlý, že dokonce i já si v něm přijdu hodně bílá. Takže pokud máte opravdu hodně světlý odstín pleti, určitě vám barevně sedne. Makeup má vyšší střední krytí, ale zároveň netvoří masku. Nejvíc se mi osvědčilo nanesení štětcem a následné zapracování do pleti beauty blendrem, kdy makeup udělá krásný finish a hezky se do pleti vstřebá. A jaké je podle mě největší plus tohoto produktu? Jednoznačně výdrž! Zvládne prostě všechno, celý den drží a večer ho odličuji téměř ve stejném stavu, jako po ranním nanesení. Navíc se během dne ani nemění, neleze do pórů, ani neflekatí. A někomu může vyhovovat také ochranný faktor SPF 20.

Cena: 339Kč za 30ml.

Praktické balení s pumpičkou (kterou dřív tento makeup neměl).
Výborné krytí.
Výdrž.
Krásný finish na pleti.
Ochranný faktor.
Cena.

Nejspíš žádné. :)
Co vy a makeup Colorstay? Vyzkoušeli jste nebo to plánujete?

Mějte se krásně!HÝČKÁNÍ VE SPRŠE

Kouzlo sprchových olejů jsem objevila už dávno u značky Saloos. A protože jsem si je obzvlášť na zimu zamilovala, moc ráda zkouším tento typ produktu u různých značek. Dnes bych vám chtěla představit sprchový a koupelový olej Manufaktura z meruňkové řady a Bioderma Atoderm.


Hlavní výhodou sprchových olejů oproti klasickým gelům je schopnost velké hydratace. Mně to vyhovuje maximálně když mám sušší pokožku a nechce se mi po každém mytí natírat tělovým mlékem. S použitím olejů už to zkrátka není potřeba, pokožka je po použití krásně vyživená a taková sametová. 
Sprchový olej Manufaktura, který obsahuje meruňkový a mandlový olej, vás upoutá hlavně vůní. Je velice příjemná, sladká ale zároveň jemná. Není divu, že meruňková řada patří v Manufaktuře mezi nejoblíbenější. Bioderma Atoderm olej je neparfemovaný a voní jen velice lehoučce... čistě. Navíc má i velice příjemné složení. Neobsahuje žádné parabeny, barviva, konzervanty a mýdla, takže by měl být vhodný o pro tu nejcitlivější pokožku, včetně dětské. Super mi přijde i to, že se dá použít i na mytí obličeje. Nijak jej totiž nedráždí ani nevysušuje.
Kdybych měla vybrat jen jeden z olejů, který mi vyhovuje víc, bylo by to těžké rozhodování. Manufakturu mám ráda proto, že krásně voní, Bioderma mi přijde šetrnější složením. Každopádně oba produkty jsou moc fajn a určitě doporučuji vyzkoušet! :)

Cena: Manufaktura 199Kč za 215 ml. Bioderma se na internetu pohybuje kolem 249Kč za 200ml.

Děkuji značce Bioderma, která mi olej poskytla k vyzkoušení! :)

Co vy a sprchové oleje? Používáte? Jaký je váš oblíbený?

Mějte se krásně!