BENEFIT PÉČE

Benefit patří mezi mé oblíbené značky. Svou zásluhu na tom má jejich pečující kosmetika. Konkrétně krém Total Moisture a oční krém It's potent. A právě o této dvojici bude dnes řeč. Od Vánoc totiž tyto krémy používám každý den a už je nedám z ruky... :)


Předně je potřeba zmínit, že se mi moc líbí balení obou krémů. Mají krásné skleněné lahvičky a plastový uzávěr napodobuje korek. Velmi působivé, originální a krásné! :)

Obličejový krém Total Moisture je určen pro normální až suchou pleť. Moje pleť je normální až smíšená, ale i přesto mi výborně sedne. Používám jej hlavně na noc. Na ranní použití pod makeup se mi nezdá až tak úplně vhodný, protože je hodně hutný a dost se pak lesknu. :) I přesto, že je hodně výživný, má krásně lehkou konzistenci a výborně se nanáší a roztírá. Plusem je pro mě také jemná, sladší, úúúžasná vůně. No a účinky? Naprostá pecka. Pleť je po použití úplně sametová, hydratovaná, vyživená a projasněná. Jsem z něj opravdu nadšená a už se mi nestává, že bych se večer zapomněla natřít! :)

Oční krém It's potent má hutnější konzistenci, ale i přesto se krásně roztírá a rychle se do kůže vsákne. Krém dokáže oční okolí krásně vyživit a hydratovat. Nemůžu však říct, že by byl vhodný i pro nejcitlivější oči, jako jsou ty moje. Po nanesené mě totiž docela dost pálí. Sice jen na chvilku, dá se to vydržet, ale i tak si myslím, že pro nejcitlivější pokožku to nebude úplně top. :)


Cenu nevím přesně, protože jsem krémy dostala jako dárek, ale myslím, že běžná cena v Sephoře je:
Total Moisture cca 850 Kč
It's Potent cca 750Kč

Jak se Vám krémy líbí? 


Máte s nimi zkušenosti? :)
4 komentáře:

 1. Ty obaly jsou opravdu kouzelne :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Obaly od Benefitu vypadají vždycky úžasně, ani jeden z těch krémů mi ale moc nevyhovoval, mám radši dekorativní kosmetiku :)

  EOS GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 3. Joo, tak tihle pomocníci by se mi líbili :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 4. Toužím po nich už jen kvůli tomu obalu! Časem si je asi pořídím, až budu potřebovat kvalitnější krémy;)

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář. Mám z nich radost ♥