ABSOLUTNÍ MUST HAVE - TVÁŘENKY MAX FACTOR

Pokud se alespoň trošku zajímáte o kosmetiku, tak vám jistě neuniklo, že v červnu přišla značka Max Factor na trh s další novinkou. Jedná se o zapečené tvářenky Creme  puff blush, které seženete ve čtyřech velmi přirozených odstínech. Já bych vám dnes ráda představila dva z nich, konkrétně odstíny 20 Lavish mauve a 05 Lovely pink.


Tvářenky jsou v krásném bytelném balení, které je tak akorát velké a určitě jej dáte do každé kosmetické taštičky. Neobsahuje žádné přebytečný aplikátor, ani zrcátko. Myslím, že v jistých případech, jako v tomto, vůbec minimalismus neškodí a balení nemám co vytknout. Navíc se mi líbí, že je průhledné a hned přesně vidíte, jaký odstín berete do ruky. :))

Obě jsou hezky pigmentované, podle mě úplně akorát na to, aby z vás jedním tahem nebyla Marfuša a zároveň bylo patrné, že nějakou tvářenku vůbec máte. Navíc se dají krásně vrstvit, a tak se dá docílit přesně odstínu, jaký požadujete. Obě trošku práší, ale není to nic hrozného. :) Pochválit musím také výdrž, která je celodenní a večer odličuji tvářenku téměř v neporušeném stavu. Palec nahoru. :)

No a teď k jednotlivým odstínům. Lavish mauve je nádherná, přirozená, staro-růžová, která neobsahuje vůbec třpytečky, ani výrazný shimmer. Má pouze lehký saténový lesk. Musím říct, že od té doby, co mi přišla, jsem nepoužila žádnou jinou tvářenku, protože tahle mě pořád baví. Hodně baví. Je nositelná úplně ke všemu, ke každému líčení, ke každé barvě. Dá se s ní lehce zajet i pod lícní kosti, protože vzhledem k tomu, že je trošku do hněda, dokáže zvýraznit i kontury. Rozhodně se zařadila mezi mé nejoblíbenější tvářenky vůbec.


Odstínu Lovely pink jsem se zprvu trošku bála. Působil hodně oranžově a já se přiznám, že oranžové a korálové tvářenky příliš nevyhledávám, raději sáhnu po nějaké té růžovce. Tady však byly obavy zcela zbytečné, odstín totiž na pleti působí více růžový než vypadá v balení a na léto jsem si jej také oblíbila. Tuto barvičku navíc doplňují droboulinké třpytečky, které se na sluníčku krásně lesknou, takže není potřeba používat ještě rozjasňovač. 
Fotka je focená s bleskem, takže se tu třpytky hodně odráží, ale ve skutečnosti až tak extra viditelné nejsou.

Zleva: Lovely pink a Lavish mauve.

Takže, když to shrnu, tvářenky mají krásný obal, jsou tak akorát pigmentované, vydrží celý den, mají nádherné, přirozené odstíny a jsou levné. Myslím, že v drogérii nemají konkurenci. Alespoň jeden odstín prostě potřebujete! :)

Bežná cena je 309Kč.

Mějte se krásně!


4 komentáře:

 1. Jsou nádherné, ale cena mi připadá dost přehnaná na drogérkovou kosmetiku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na drogérii je asi cena trošku vyšší. Na druhou stranu si myslím, že se tvářenky vyrovnají značkám, které jsou 4x dražší. :))

   Vymazat
 2. Presne takéto farby na líčka zbožňujem a to ako sa zlatavo lesknú na slnkuuu :))

  Pozývam ťa na moju GIVEAWAY Playboy - Play it Wild

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý komentář. Mám z nich radost ♥