DIOR NUDE AIR GLOWING GARDENS

Po rozjasňovačích z limitovaných kolekcí high-end značek se vždy jen zapráší. A letos tomu nebylo jinak s jarní limitkou Dior. Rozjasňující pudr v odstínu 001 Glowing pink jsem sehnala až v páté parfumerii. Už jsem v to ani nedoufala. :) 


Rozjasňovač s klasickým stříbrným obalem má v krabičce přiložený také štěteček, který je sice jemný, ale hodně pelichá. Nejsem si úplně jistá, jestli pro něj najdu využití. To hlavní je ale samozřejmě samotný rozjasňovač a ten je prostě nádherný! :) Kouzlo dražších rozjasňovačů - oproti drogerkovým - je hlavně v tom, že většinou neobsahují gigantické třpytky. Naopak jen velice jemný shimmer. Rozjasňovač je jemňounce namletý a na pleti pak vytvoří přirozený finish. 

Krásný odstín
Přirozený finish
Jemné namletí
Design
Výdrž
Pigmentace

Vysoká cena, se kterou se ale musí u značky Dior počítat :-D

Běžná cena: 1690Kč


Snažila jsem se zachytit efekt na pleti a swatch na ruce, ale je to trošku nadlidský úkon. :-D Ve skutečnosti je rozjasňovač hodně do růžova a převládá shimmer a lesk. Na fotkách to hodně zaniká, vypadá dost bíle a působí jakoby obsahoval třpytky, tak to ale není.Jak se Vám rozjasňovač líbí? Stihli jste si jej pořídit? :)

Mějte se krásně!


3 komentáře:

Děkuju za každý komentář. Mám z nich radost ♥